Ogród z oczkiem wodnym

Przydomowe jeziorka i oczka wodne zapewniają dużą bioróżnorodność terenu, która zdecydowanie podnosi jego walory estetyczne. Jeśli marzy Ci się ogród z oczkiem wodnym, to trafiłeś w dobre miejsce. Od ponad 30 lat projektujemy i realizujemy aranżacje ogrodowe ze zbiornikami wodnymi.

Dlaczego warto zdecydować się na oczko wodne w ogrodzie?


ogród z oczkiem wodnym
Oczko wodne jest wspaniałą ozdobą ogrodu. Na szczęście w prawie polskim nie ma obowiązku zgłaszania oczka wodnego do urzędu, jeśli Twój przydomowy prywatny akwen nie będzie przekraczał 50 m².
Jest to jednak nie tylko unikalna ozdoba każdego ogrodu, lecz ma także istotne walory praktyczne. Oczko wodne w ogrodzie poprawia mikroklimat otoczenia, co wpływa na zwiększenie wilgotności otoczenia. Co więcej, nawilża nie tylko powietrze, lecz także glebę dlatego ułatwia wzrost roślin ogrodowych.

Zaprojektujemy dla Ciebie wymarzone oczko wodne
Choć projekt ogrodu z oczkiem wodnym z pozoru może wydawać się prosty, to wcale aż tak łatwy nie jest. Musisz mieć odpowiednią wiedzę dotyczącą tego gdzie najlepiej zlokalizować oczko, by było odpowiednio nasłonecznione czy by zachować odpowiedni dostęp do instalacji elektrycznej.
Na szczęście możemy zdjąć z Twoich barków wszelkie zmartwienia dotyczące projektowania oczka wodnego i wykonać dla Ciebie kompletny projekt wraz z realizacją.