Ogród wielopoziomowy

Ogród wielopoziomowy pozwala na kreatywną i funkcjonalną organizację przestrzeni, co sprawia, że taki ogród zyskuje na uroku i atrakcyjności. Nie pozwól, aby nachylona powierzchnia Twojego ogrodu ograniczyła wymarzoną wizję krajobrazu na Twoim podwórku!

Dzięki odpowiedniemu zagospodarowaniu terenu nawet najbardziej stroma i nierówna powierzchnia może stać się malownicza i praktyczna. Nasza firma pomoże zainspirować Cię do wykorzystania pochyłości na swoją korzyść, tworząc różne poziomy, w których każdy może mieć inne przeznaczenie.
Tworzenie odrębnych poziomów nie należy do najłatwiejszych projektów, ale pomysły na ogród piętrowy są nie tylko funkcjonalne, ale są również doskonałym sposobem na dodanie intrygi i stworzenie maksymalnego efektu w przestrzeni.

W typowym, płaskim krajobrazie, większość interesujących elementów znajduje się nisko przy ziemi, ale w wielopoziomowym ogrodzie projektanci mają możliwość przeniesienia centrum uwagi na poziom oczu. Zamiast schylać się, by podziwiać kwiaty, czekają one na Ciebie na wyciągnięcie ręki.
Wykorzystując nierówny teren w ogrodzie, Twoje podwórko dosłownie otoczy Cię bujną zielenią i pachnącymi kwiatami.

Ogród piętrowy może stanowić pewne wyzwanie, ale wysiłek jest tego zdecydowanie wart. Wielopoziomowy ogród jest wyjątkowy, niezapomniany i inspirujący, a właściciele domów mają o wiele więcej możliwości niż posiadacze ogrodów z płaskim podwórkiem.