Ogród skalny

Ogród skalny pozwala na stworzenie naturalnego i kameralnego klimatu, który będzie cieszył oko i sprzyjał wypoczynkowi wśród pięknie ułożonych skał i roślinności. Pomożemy Ci stworzyć naprawdę efektowny ogród skalny, który będzie wizytówką Twojego domu.

ogród skalny i skalniaki
Popularne skalniaki ogrodowe mają niewątpliwy urok, jednak ich amatorskie ułożenie niemal nigdy nie daje tak ciekawego efektu wizualnego, jak prace profesjonalistów. Ogród skalny powinien być przede wszystkim odpowiednio usytuowany.

Jego odpowiednie zgranie z innymi komponentami w ogrodzie wymaga znajomości zasad architektury ogrodowej. Co ważne, skalniak powinien mieć także zapewniony odpowiedni dopływ wody i dostęp do światła.


Jeśli któryś z powyższych warunków nie zostanie spełniony, to może się okazać, że po kilku miesiącach z wystawnego ogródka skalnego pozostaną tylko wspomnienia w postaci surowych kamieni.

Pomożemy Ci zbudować perfekcyjny skalniak

Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie uporządkować ogród skalny, który będzie cieszył oko przez lata. Zaaranżujemy skalniak tak, by był on doskonałą ozdobą Twojego ogrodu, która będzie przyciągać uwagę wszystkich gości.

ogród skalny kompozycja