Ogród wiejski

Marzy Ci się ogród wiejski, którego pozornie nieuporządkowana feeria barw roślin będzie nawiązywać do piękna natury? Możemy spełnić to marzenie. W firmie Garden Design już od ponad 30 lat realizujemy ogrodowe wizje naszych klientów. Dołącz do ich grona i ciesz się wymarzonym ogrodem rustykalnym.

nowoczesny ogród wiejski
Jak wygląda ogród w stylu wiejskim?
Ogród wiejski swoje korzenie ma w środowiskach chłopskich i klasztornych, w których to powierzchnie zielone miały głównie charakter użytkowy. Ma on dość dziką naturę, w której barwne kompozycje kwiatowe przeplatają się z warzywniakami, sadami i ziołami. Projektując ogrody wiejskie pamiętamy o ich głównej zasadzie, by były one pożyteczne przez cały rok.

Zaprojektujemy dla Ciebie ogród wiejski, który będzie oddawał piękno natury.
Piękno ogrodów wiejskich polega na ich nawiązaniu do natury. Tutaj nie ma miejsca na równo przystrzyżony żywopłot. To idealne rozwiązanie dla osób, którym marzą się sielskie przestrzenie ogrodowe. Jeśli lubisz widok nieregularnego trawnika ozdobionego w żywo porastające kwietne rabaty zza których wyglądają rośliny sadownicze, to nowoczesny ogród wiejski jest dla Ciebie.