Ogród leśny

Uwielbiasz piękno naturalnego krajobrazu lasów i chciałbyś przenieść ten widok przed swoje okna? Jest to możliwe i wcale nie musisz kupować nowego domu przy lesie. Ogród leśny może być pięknym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie naturalne i dzikie krajobrazy.

Ogród leśny czerpie inspirację z naturynowoczesny ogród leśny
Tworząc ogród leśny opieramy się na piętrowej strukturze lasu.
W naturze pod parasolem wysokich i rozłożystych drzew wiją się niższe krzewy, które stanowią tło na naziemnych bulin i run.

Zaprojektowanie takiej kreacji roślinnej wcale nie jest proste i wymaga odpowiedniej wiedzy. Nie wystarczy posadzić kilku sosen czy świerków, a u ich podnóża zaszczepić kilka krzewów.


Taki ogród leśny nie przetrwa długo, gdyż nie będzie odpowiednio dopasowany do warunków światła i gleby. Urządzając ogród leśny przed domem należy odpowiednio skomponować rośliny, a także dobrać do niej pasujące nawierzchnie czy małą architekturę ogrodową.

Ogród leśny inspiracje
Stworzymy dla Ciebie Twój własny las Opierając się na naszym doświadczeniu jesteśmy w stanie odtworzyć krajobraz leśny nawet w przestrzeniach, które są oddalone od realnego lasu.

Zaprojektowany przez nas ogród leśny nowoczesny pomoże Ci przenieść się myślami do świata natury nawet po środku gwarnego miasta.