Realizacje

Nowoczesny ogród

Charakterystyczną cechą tego stylu jest estetyka i harmonia - minimalizm i panujący w ogrodzie porządek powinny harmonizować z domem i jego otoczeniem.

Zobacz więcej

Ogród z basenem

Przydomowe ogrody z basenem stanowią funkcjonalne przedłużenie domu, tworząc komfortowe miejsce do relaksu i wypoczynku w ciepłe i słoneczne dni.

Zobacz więcej

Ogród w stylu francuskim

Aranżacja ogrodu w stylu francuskim to nawiązanie do klasyki - pałacowego szyku i elegancji. Styl, który charakteryzuje symetria, odpowiednie proporcje, harmonia oraz uporządkowane rabaty kwiatowe.

Zobacz więcej

Ogród klasyczny

Projektowanie ogrodu w stylu klasycznym. Cechą charakterystyczną ogrodów klasycznych jest wszechobecny porządek i symetria. Dominują tu strzyżone żywopłoty, piękne trawniki oraz wyszukane rzeźby i ozdoby.

Zobacz więcej

Ogród zimozielony

Wiecznie zielone ogrody to styl w którym dominują gatunki roślin, które wraz z nastaniem zimy nie tracą swojego uroku. Nie musi to oznaczać drzew i krzewów iglastych.

Zobacz więcej

Klasyczny ogród z altaną

Ogrody klasyczne to jedne z najchętniej wybieranych stylów aranżacji przestrzeni wokół domu. Charakteryzują się zwykle prostym stylem i różnorodną roślinnością.

Zobacz więcej

Ogród wiejski

Projektowanie ogrodu wiejskiego

Zobacz więcej

Ogród tradycyjny

Projektowanie ogrodu tradycyjnego

Zobacz więcej

Ogrody w zabudowie szeregowej

Projektowanie ogrodów w zabudowie szeregowej

Zobacz więcej

Ogród modernistyczny

Projektowanie ogrodu modernistycznego

Zobacz więcej

Tarasy ogrodowe

Tarasów ogrodowych

Zobacz więcej

Ogród formowany

Projektowanie ogrodów formowanych

Zobacz więcej

Ogród z paleniskiem

Projektowanie ogrodu z paleniskiem

Zobacz więcej

Ogród z jeziorem i oczkiem wodnym

Projektowanie ogrodu z oczkiem wodnym

Zobacz więcej

Ogród minimalistyczny

Projektowanie ogrodu minimalistycznego

Zobacz więcej

Ogród z gołębnikiem

Wykonując projekty ogrodów, spełniamy życzenia naszych Klientów - również oryginalne i niespotykane. Jedną z naszych ciekawych realizacji jest ogród z gołębnikiem wykonany specjalnie dla hodowcy gołębi.

Zobacz więcej

Ogród przy rezydencji

Tworzymy niepowtarzalne kompozycje w małych ogrodach, jak i przy dużych rezydencjach. Realizujemy projekty w różnych stylach – stworzymy wyjątkowy ogród przy rezydencji w dowolnym stylu wybranym przez Klienta.

Zobacz więcej

Ogród z sadem

Ogród z sadem może być świetnym pomysłem dla osób ceniących zdrowy i ekologiczny tryb życia. Dobrze zaprojektowana przestrzeń będzie pełnić zarówno funkcje wypoczynkowe, jak i praktyczne.

Zobacz więcej

Ogród żwirowy

Ogród żwirowy pozwala doskonale wyeksponować rośliny oraz wzbogacić aranżację. Ogród ze żwirową nawierzchnią to pomysł na modny wystrój – zobacz nasze realizacje oraz inspiracje.

Zobacz więcej

Nasadzenia miejskie

Zieleń miejska pełni rolę dekoracyjną, a każdy projekt wymaga starannego przemyślenia oraz doboru roślin do nasadzeń miejskich.

Zobacz więcej

Ogród z rododendronami

Wspaniałą ozdobą modnych i eleganckich ogrodów są rododendrony – wyjątkowo efektowne kwiaty występujące w rozmaitych wersjach kolorystycznych.

Zobacz więcej