Realizacje

Nowoczesny ogród

Charakterystyczną cechą tego stylu jest estetyka i harmonia - minimalizm i panujący w ogrodzie porządek powinny harmonizować z domem i jego otoczeniem.

Zobacz więcej

Nasadzenia miejskie

Zieleń miejska pełni rolę dekoracyjną, a każdy projekt wymaga starannego przemyślenia oraz doboru roślin do nasadzeń miejskich.

Zobacz więcej

Ogród z basenem

Przydomowe ogrody z basenem stanowią funkcjonalne przedłużenie domu, tworząc komfortowe miejsce do relaksu i wypoczynku w ciepłe i słoneczne dni.

Zobacz więcej

Ogród tradycyjny

Zastanawiasz się nad ogrodem tradycyjnym? Dzięki takiemu projektowi nie tylko zbliżysz się do natury, ale również jej pomożesz! Ogród tradycyjny przynosi wiele korzyści, nie tylko jego właścicielowi, ale również jest przyjazny przyrodzie i pomieszkującym w nim zwierzętom, takim jak motyle, pszczoły, jeże czy ptaki.

Zobacz więcej

Ogród w stylu francuskim

Aranżacja ogrodu w stylu francuskim to nawiązanie do klasyki - pałacowego szyku i elegancji. Styl, który charakteryzuje symetria, odpowiednie proporcje, harmonia oraz uporządkowane rabaty kwiatowe.

Zobacz więcej

Ogród klasyczny

Projektowanie ogrodu w stylu klasycznym. Cechą charakterystyczną ogrodów klasycznych jest wszechobecny porządek i symetria. Dominują tu strzyżone żywopłoty, piękne trawniki oraz wyszukane rzeźby i ozdoby.

Zobacz więcej

Ogród zimozielony

Wiecznie zielone ogrody to styl w którym dominują gatunki roślin, które wraz z nastaniem zimy nie tracą swojego uroku. Nie musi to oznaczać drzew i krzewów iglastych.

Zobacz więcej

Ogród z altaną

Klasyczne ogrody z altaną to jedne z najchętniej wybieranych stylów aranżacji przestrzeni wokół domu. Charakteryzują się zwykle prostym stylem i różnorodną roślinnością.

Zobacz więcej

Ogród wiejski

Marzy Ci się ogród wiejski, którego pozornie nieuporządkowana feeria barw roślin będzie nawiązywać do piękna natury? Możemy spełnić to marzenie. W firmie Garden Design już od ponad 30 lat realizujemy ogrodowe wizje naszych klientów. Dołącz do ich grona i ciesz się wymarzonym ogrodem rustykalnym.

Zobacz więcej

Ogrody w zabudowie szeregowej

Ogrody w domach szeregowych lub kamienicach mogą być jednymi z najtrudniejszych do zaprojektowania ze względu na ich niewielki rozmiar. Większość domów szeregowych charakteryzują się wąską działką, dlatego projekt ogrodu musi być dobrze przemyślany.

Zobacz więcej

Ogród modernistyczny

Modernistyczny ogród jest odpowiedzią dla osób o zabieganym trybie życia, specyficznym dla dużych miast. Powinien być odskocznią od codziennego zgiełku oraz presji dzisiejszego świata. Współczesne ogrody, małe czy duże, są czymś więcej niż tylko kolekcjami roślin - oferują komfort, elegancję i funkcjonalność.

Zobacz więcej

Tarasy ogrodowe

Nie masz pomysłu na to, jak zaaranżować taras ogrodowy? Możemy Ci pomóc w tym zadaniu. Oferujemy profesjonalne usługi projektowania tarasów ogrodowych.

Zobacz więcej

Ogród formowany

Drzewa i krzewy przycięte w ozdobne kształty mogą stworzyć fenomenalną atmosferę w Twoim ogrodzie. Jest to wyraz zamiłowania do porządku oraz designu. Rośliny formowane nadają nowy wymiar sztuce ogrodowej.

Zobacz więcej

Ogród z paleniskiem

Paleniska w ogrodzie stają się coraz bardziej popularnym elementem wykorzystania przestrzeni za domem. Pozwalają cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu, oraz zapewniają przytulne miejsce podczas chłodnych wieczorów poza letnim sezonem.

Zobacz więcej

Ogród z oczkiem wodnym

Przydomowe jeziorka i oczka wodne zapewniają dużą bioróżnorodność terenu, która zdecydowanie podnosi jego walory estetyczne. Jeśli marzy Ci się ogród z oczkiem wodnym, to trafiłeś w dobre miejsce. Od ponad 30 lat projektujemy i realizujemy aranżacje ogrodowe ze zbiornikami wodnymi.

Zobacz więcej

Ogród minimalistyczny

Istnieje błędne przekonanie, że niezależnie od stylu architektonicznego ogrodu zawsze trzeba mu poświęcać dużo czasu na pielęgnację. Nowoczesne ogrody minimalistyczne zdecydowanie przeczą tej teorii. Ich mało wymagające rośliny i nowoczesne systemy nawadniające pozwolą Ci się cieszyć naturą bez konieczności jej pielęgnacji długimi godzinami.

Zobacz więcej

Ogród z gołębnikiem

Wykonując projekty ogrodów, spełniamy życzenia naszych Klientów - również oryginalne i niespotykane. Jedną z naszych ciekawych realizacji jest ogród z gołębnikiem wykonany specjalnie dla hodowcy gołębi.

Zobacz więcej

Ogród przy rezydencji

Tworzymy niepowtarzalne kompozycje w małych ogrodach, jak i przy dużych rezydencjach. Realizujemy projekty w różnych stylach – stworzymy wyjątkowy ogród przy rezydencji w dowolnym stylu wybranym przez Klienta.

Zobacz więcej

Ogród z sadem

Ogród z sadem może być świetnym pomysłem dla osób ceniących zdrowy i ekologiczny tryb życia. Dobrze zaprojektowana przestrzeń będzie pełnić zarówno funkcje wypoczynkowe, jak i praktyczne.

Zobacz więcej

Ogród żwirowy

Ogród żwirowy pozwala doskonale wyeksponować rośliny oraz wzbogacić aranżację. Ogród ze żwirową nawierzchnią to pomysł na modny wystrój – zobacz nasze realizacje oraz inspiracje.

Zobacz więcej

Ogród z rododendronami

Wspaniałą ozdobą modnych i eleganckich ogrodów są rododendrony – wyjątkowo efektowne kwiaty występujące w rozmaitych wersjach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Ogród wielopoziomowy

Nie pozwól, aby nachylona powierzchnia Twojego ogrodu ograniczyła wymarzoną wizję krajobrazu na Twoim podwórku. Nierówny teren może w rzeczywistości nadać niepowtarzalny klimat, którego nie oferują płaskie grunty.

Zobacz więcej

Ogród skalny

W naszej firmie Garden Design oferujemy także projektowanie i realizację ogrodów skalnych. Pomożemy stworzyć naprawdę efektowny ogród skalny, który będzie wizytówką Twojego domu. Efektowne ogrody skalne dostosowane do Twoich potrzeb.

Zobacz więcej

Ogród leśny

Uwielbiasz piękno naturalnego krajobrazu lasów i chciałbyś przenieść ten widok przed swoje okna? Jest to możliwe i wcale nie musisz kupować nowego domu przy lesie. Wystarczy, że pozwolisz nam zaaranżować dla Ciebie ogród leśny.

Zobacz więcej

Mały ogród - aranżacje

Masz mały ogród i nie wiesz, jak odpowiednio zaaranżować jego przestrzeń? Pozwól nam to zrobić. Tworzymy profesjonalne projekty małych ogrodów od ponad 30 lat!

Zobacz więcej

Ogród przydomowy

Marzysz o pięknie zagospodarowanej przestrzeni wokół domu? Ogród przydomowy jest wizytówką każdego gospodarstwa, dlatego musi być zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Ogrody przydomowe powinny nawiązywać do stylistyki i aranżacji domu.

Zobacz więcej